אירוח במדבר לחוויה בלתי נשכחת

אירוח מדברי

היופי המדברי שלנו הוא משהו שונה מצפון הארץ הירוק אבל האיכויות שלו לא פחות מעולות, ואולי אפילו ייחודיות יותר. מי שאינו רגיל לראות את הדר המדבר ולגלות בו את הפינות היפות שהטבע עיצב לנו מיליוני שנים, יופתע כשהוא בא למתחמי האירוח המודרניים והמפנקים שפזורים כל הדרך ממרכז הארץ דרך הנגב והערבה עד אילת. המדבר שלנו מלא אסתטיקה שיש להתרגל אליה בדעות הראשונות ולאחר מכן מובטח לכם שתרגישו בבית ובנוח עם כל השלווה שאופפת אתכם כמעט מיד.

כל מה שנחוץ לכם הוא להדרים בכבישים הרחבים המתפתלים בין היישובים ולהגיע לאחד המקומות האלה שנבנו על אם הדרך בין באר שבע לאילת. מובטח לכם שתופתעו לגלות שהמדבר שוקק חיים יחסית, בדרכו שלו, ומציע לכם פינוקים בצימרים בסטנדרטים בינלאומיים.

נוסעים בלי הילדים? אולי יעניין אתכם לשמוע על צימרים לזוג במדבר.

אירוח מדברי – תיירות מכל העולם

אנחנו רגילים לחשוב על המקומות המדבריים שלנו כפנינה מקומית שרק ישראלים יתחברו אליהם, אבל תופתעו לגלות שפינות אירוח במדבר מקובלות ואהודות גם על תיירות בינלאומית. הם, שבאים בדרך כלל ממקומות ירוקים מעריכים את הנופים השונים שמציעים להם שקט עמוק ואין סופי שכמוהו לא מוצאים בשום מקום אלא רק באירוח מדברי.

יש אמנם שפע של פעילויות בכל מתחם אירוח במדבר מסדנאות בישול ואומנות ועד פעילות אתגרית לכל המשפחה או לאמיצים בלבד, אבל העיקר הוא השלווה. שלווה שכזאת לא תמצאו בכל מקום, ולמען האמת בדיוק בגלל זה אתם יוצאים לחופשה במדבר. מקום כזה לא מאכזב אף פעם, מכיוון שהוא מציע לכם כל מיני פעילויות שנראות אחרת פה. אפילו טיולים ברכב שטח נראים אחרת על צוק מדברי מאשר על הר מיוער. למידע נוסף אודות טיולים בערבה…

חדרי אירוח במדברחדרי אירוח במדבר ברמה מעולה

לא מתפשרים על אירוח במדבר ולכן חדרי האירוח שמוצעים לכם יהיו מעוצבים בטוב טעם, בצבעים רכים ומרגיעים, ויהיו בשלל סגנונות. סגנון מפתיע הוא אירוח באוהל חאן גדול עם מזרנים, או סככה גדולה שמתאימה למשפחות גדולות וקבוצות של חברים. השטח העצום מאפשר לכם לארח ולבשל בחוץ תחת כיפת השמיים וליהנות מחוויית קמפינג מושלמת. מי שמעדיף נוחות יותר מודרנית ימצא לעצמו שלל חדרים וצימרים מפנקים בסטנדרט בוטיק, כולל עיצוב בחומרים טבעיים המשתלבים בנוף, עם טלוויזיה ואינטרנט וכל אבזרי הנוחות. אז בחופשה הבאה שלכם תזמינו צימר בערבה ותיהנו מאירוח מדברי מפנק.