מי אנחנו

ברוכים הבאים!

אתם מוזמנים לבקר במתחם הצימרים שלנו ‘מטמון בערבה’. חלק בלתי נפרד מהחוויה הוא ההיכרות, נשמח להציג את עצמנו: דליה מטמון – אומנית רב תחומית, ועדי מטמון – מורה דרך מוסמך, ארכאולוג וחקלאי בערבה. אנחנו מציעים לכם מגוון פעילויות מרתקות מתוך העולם שלנו, שאותן תוכלו לשלב לפי בחירתכם בחופשה שלכם:

 

דליה תמונת פספורט (191)

דליה מטמון - אומנית רב תחומית

דליה מטמון אומנית היוצרת פסלים תמונות ומוצרים ייחודיים וחדשניים. משלבת ביצירותיה מגוון חומרים כגון: פסיפס, קרמיקה, עץ, ברזל, חוטי ברזל, רשת, קלקר, בטון ועוד. במקביל לעיסוקה כאומנית יוצרת, דליה מלמדת פסיפס במסגרות שונות. מעבירה סדנאות יצירה לילדים, מתבגרים, מבוגרים ובעלי צרכים מיוחדים. מנחה פרויקטים קהילתיים בפסיפס. מילדותה יצרה דליה בחומרים רכים ולאורך השנים התפתחה ליצירה בחומרים נוספים, כיום יוצרת שילובים מפתיעים בין חומרים.

עדי מטמון - מורה דרך מוסמך, ארכאולוג וחקלאי בערבה

עדי מטמון חקלאי כחמש עשרה שנים במושב עין יהב, מגדל פלפלים אדומים וצהובים , תמרים ומלונים. לפני מספר שנים הקים את מטמון בערבה, מתחם צימרים של חמש בקתות עץ משפחתיות המאפשרות אירוח לזוגות עם או בלי ילדים, להתארח במושב ולחוות את היופי והשקט המאפיין את הערבה התיכונה. בנוסף עדי הוא מורה דרך מוסמך המתמחה בדרום הארץ וירדן, הוא המשלב את עיסוקיו זה בזו דבר המעניק לאורחיו ומטיליו חוויה מיוחדת של ידיעת הארץ ועבודת האדמה.

החופשה החלומית שלכם מתחילה כאן -