צימרים ליד אילת

צימרים ליד אילת

בכל ימות השנה אנחנו נהנים ממזג אוויר מצוין שמתאים לכל אופי ולכל טעם. חובבי הקיץ והשמש מוזמנים תמיד לבקר בערבה ולראות כיצד התפתחה בשנים האחרונות. תוכלו למצוא בה צימרים ליד אילת ומתחמי אירוח נפלאים שמציעים לכם הרבה יותר מאשר שיטוט סתמי בקניות, אבל גם יופי של אפשרויות לינה בדרך לבילויים היותר אורבניים באילת, למי שזוהי החופשה האולטימטיבית בשבילו.

צימרים ליד אילת, בערבה מוצעים למי שמחפש את השקט האמיתי רחוק מכל מקום יישוב סואן, ומי שרוצה לראות כוכבים בשמים בלילות מדבריים מרהיבים. הטבע הסובב את הצימרים שתמצאו לנוחותכם בשלל סגנונות מקיף אתכם בשלווה ומסייע לכם להתחדש ולצבור כוחות ואנרגיה לקראת החזרה לשגרה. חופשה בערבה היא חופשה מסוג אחר לגמרי שלא הכרתם עדיין ומי שכבר התנסה חוזר לכאן לפחות אחת לשנה לאירוח במדבר כדי למלא את המצברים מחדש.

רוצים חופשה זוגית מפנקת? לחצו לצימרים לזוג במדבר >>

פעילות מלאה בצימרים ליד אילת בערבה

אם נדמה לכם שהמדבר שקט ושומם, תופתעו לגלות כמה הוא שוקק חיים מסוג אחר לגמרי. שמורות טבע וחיות הבר הסובבות בצמחייה שגדלה כאן על כל סוגיה, הבקתות היפות מציעות לכם גם התחברות לעולם החיצון דרך טלוויזיה ואינטרנט אבל למי שבוחר לנצל עד תום את הניתוק הגיאוגרפי יש גם אופציות נוספות.

מלבד פעילות אתגרית של טיולים, ספורט אקסטרים או פעילות לכל דרגת יכולת וקושי כמו מסעות ניווט, טיולים יפים, רכיבה על סוסים או גמלים, אופניים וטרקטורונים, ג’יפים ורכב שטח, יש לכם גם סדנאות נפלאות שמוצעות לחובבי אמנות, בישול, מלאכות יד כמו פסיפס ופיסול. תוכלו גם לבוא עם כן הציור שלכם וצבעים לצייר מדבר, אם זהו התחביב שלכם. ועוד לא התחלנו לדבר על אתרים ארכיאולוגיים והיסטוריים מרתקים שנמצאים פה למכביר.

צימרים מפנקים רק בערבה

המרחב הגדול ומלא האנרגיה הטובה מציע לכם צימרים ליד אילת, בערבה שהם מפנקים במלוא מובן המילה ובסטנדרט בינלאומי. מיטות רכות וגדולות, בקתות יפות ומעוצבות, צבעים רכים ומרגיעים לעיניים, מוצרי טואלטיקה ופינות ישיבה וזולות, בריכות נוי ומדשאות בצל עצים, מתקני בישול בחצר וברביקיו, אירוח והנאה מושלמת. בדקו את מטמון בערבה, מתחם צימרים שהוקם בדיוק כדי לנצל את החוויה המדברית מבלי להתפשר על אף מרכיב שהופך את החוויה למושלמת.