צימרים במדבר: כל הסיבות לנסוע לצימר דווקא בדרום

מטמון בערבה שמחים להציג בפניכם את הרשימה האולטימטיבית של כל הסיבות שבגללן כדאי לנסוע לבלות חופשה בדרום, בצימרים הנהדרים שמחכים לכם שם. לכל אחד יש בדרך כלל את הסיבות משלו כדי לצאת לחופשה ולפי זה הוא בוחר את מיקומה. בדרום תוכלו למצוא מכלול של פתרונות ומענה מושלם לדרישות שלכם מחופשה מספקת וממלאת מצברים. זוהי החופשה הבאה שלכם בוודאות, משום שלפחות שתי סיבות או יותר מהמפורטות כאן עונות על הצורך שלכם בחופשה נפלאה עכשיו. הדרום ממתין לכם במיוחד בעונות שמתחילות להתקרר משום שדווקא אז הטמפרטורה נעימה יותר מהצפון.

שינוי הרגלי נופש ויציאה מהשגרה

אם כבר לצאת מהשגרה אז גם לבחור אחרת מהשגרה הרגילה של חופשה בצפון הירוק או חופשה ליד הכנרת. כבודם במקומו מונח, ללא ספק, אבל אם אתם רוצים יציאה אמיתית מהשגרה בואו לראות מה הדרום העמוק הרגוע מציע לכם. שנו הרגלי נופש ונסו משהו חדש. לא תתאכזבו, זה בטוח. למידע נוסף על צימרים בדרום.

שלווה של נופים, מרחבים, אין סוף

נופי המדבר ייחודיים מאוד ויש להתרגל ליופי שלהם. יש להתרגל גם לעובדה שמרגישים שם קטנים מאוד מול המרחב האין סופי של הערבה שתחומה בהרי אדום או מצוקים שונים, ולמעשה אתם יכולים לצפות בה לכל עבר ללא הפרעה. זה משהו שאיננו רגילים אליו כשאנחנו חיים במרכז והראייה שלנו מוגבלת. יש משהו מרגיע בידיעה שאנחנו נמצאים בתוך כל ההוד וההדר של הטבע, וזה השינוי הגדול באמת שמרגיע אותנו. השלווה שם בלתי מופרעת גם בגלל הצפיפות הנמוכה והעובדה שתמיד יש מרחב פרטי גדול מספיק כדי להירגע בו. יש משהו מרגיע ושליו יותר מזה?

צימרים במדבר

השקעה במתחמי האירוח המעוצבים

אנחנו כבר לא מסתפקים בפחות מהסטנדרטים שהתרגלנו אליהם גם בחו”ל אבל בעיקר כאן. המחשבה הרבה שהושקעה בעיצוב הבקתות ומתחמי האירוח מוכיחה את עצמה. בקתות עץ שבהן הכל מחומרים טבעיים בעיצוב נפלא לעין וכפרי מאוד במובן החיובי והמתקדם של המילה. זהו אירוח כפרי אבל בסטנדרט של מלון בוטיק, כמו גם העבודה שיש שם רק חמש בקתות לצד מתחם אירוח קבוצתי אחד.

המון פרטיות ודיסקרטיות

לא משנה אם אתם מחפשים דיסקרטיות לזוג שרוצה רומנטיקה או משפחה שאוהבת לבלות יחד או בקבוצה, במקום הזה חשבו על הכל והם מציעים לכם מתחמים סגורים ופרטיים לחלוטין. אם אתם רוצים להשתמש במתקני המושב אתם מוזמנים לעשות זאת ואם אתם רוצים להישאר לבד או עם הילדים במתחם הבקתה על כל מתקניו גם זה אפשרי ומוצע לכם בנדיבות.

פעילות מכל סוג לכל נופש

המקום עצמו משופע בהצעות פעילות, חלקן כל השנה וחלקן עונתי. אתם יכולים לבקר עם הילדים בפינות הליטוף של המושב, או בבריכת השחייה שיש בה גם בריכת קטנטנים, במגרשי המשחקים לילדים שיש בהם גם קיר טיפוס לפי הזמנה, לשכור אופניים ולצאת לטיול באזור, לתאם טיולי ג’יפים או סיורים רגליים, לשבת כל המשפחה או בזוגות בסדנאות אומנות במדבר וליצור במשך שעות חפצי נוי שאותם תקחו אתכם הביתה, לעשות ספורט או יוגה, לשבת למדיטציה בגינת התבלינים והבוסתן שמקיף אתכם, להשתולל עם הילדים על המזרנים במתחם האירוח הקבוצתי או על המזרנים בגלריה שבבקתה, לצאת לקטיף במושב בעונה, להתרגע על הפוטונים והמזרנים שנמצאים בפינות הזולה, לשחק עם הילדים במשחקייה או משחקי חשיבה למבוגרים, לראות סרט בפינת או לצפות בטלוויזיה. הכל מחכה לכם לפי האופי והחשק שלכם לצאת מהמיטה הנוחה ולעשות משהו אחר לאותו יום.

לבשל אוכל גורמה בעצמכם

המטבחים בצימרים מתאימים לכם ולילדים שלכם או לבישול רומנטי בזוג. בחוץ גינת התבלינים ממתינה לכם לבחירת התפריט ואם תרצו דווקא גריל גם זה מחכה לכם בחצר, להנאתכם. יש גם פינת טאבון לאפיית פיתות בסאג’ שאותן תוכלו להביא לבקתה ולבשל עוד מטעמים ואם תביאו יין טוב זה ישלים לכם את ההנאה הקולינרית בכלל.

רומנטיקה וספא

מלבד הבידוד הרומנטי והשקט האין סופי, מחכה לכם בכל בקתה ג’קוזי רומנטי מוקף נרות אווירה וקטורת. זוהי החופשה המרגיעה ביותר שאתם יכולים להרשות לעצמכם והיא שלכם בלבד, בדרום החמים ומכניס האורחים שמחכה רק לכם.