מפגש אמן וסיור בגלריה

דליה תמונת פספורט (191)

דליה מטמון - אמנית רב תחומית

דליה מטמון אומנית היוצרת פסלים תמונות ומוצרים ייחודיים וחדשניים. משלבת ביצירותיה מגוון חומרים כגון: פסיפס, קרמיקה, עץ, ברזל, חוטי ברזל, רשת, קלקר, בטון ועוד. במקביל לעיסוקה כאומנית יוצרת, דליה מלמדת פסיפס במסגרות שונות. מעבירה סדנאות יצירה לילדים, מתבגרים, מבוגרים ובעלי צרכים מיוחדים. מנחה פרויקטים קהילתיים בפסיפס. מילדותה יצרה דליה בחומרים רכים ולאורך השנים התפתחה ליצירה בחומרים נוספים, כיום יוצרת שילובים מפתיעים בין חומרים.

את ההשראה לעבודותיה היא מקבלת מהסביבה, היצירה מתחילה בטיול במדבר לאיסוף חומרי גלם וממשיכה בסטודיו עד יצירת עבודת אומנות ייחודית. הידע הנרחב של דליה בתחומי האמנות השונים והניסיון המעמיק, משתלבים יחדיו ליצירה מיוחדת במינה, עשירה ומפוארת המאחדת סגנון מסורתי ועתיק יומין, עם חדשנות ומודרניות עכשווית.

תהליכי העבודה והשיטות פותחו בהתבסס על ניסיון מעשי רחב בהוראה וטיפול כמרפאה בעיסוק, ידע בניתוח פעילות, בד בבד עם ניסיון אומנותי ביצירה במגוון רחב של חומרים.

מפגש אמן וסיור

מפגש אמן וסיור, המפגש הוא שיח אמנותי “כשבן גוריון ודאלי נפגשים” –נצלול לתוך תהליך החשיבה היצירתית דרך אמנות, נתרגש מחדוות היצירה, עם הרבה הומור וקבלת כלים יצירתיים שכל אחד יכול/ה ליישם בבית. עם דמיון וכשרון,  זבל חקלאות הופך ליצירת אמנות. ניתן לקיים מפגש אמן בשילוב סדנת אמנות.

משך המפגש כשעה ורבע, כולל שתיה חמה.

ניתן להזמין את הסדנאות הבאות:

הסדנאות

תמונה ייחודית ממשטחי עץ

תמונה ייחודית ממשטחי עץ

משטחי עץ מהחקלאות הופכים לתמונה ייחודית.  לחתוך  לשייף, לחבר משטחי עץ, לצבוע עם שבלונות :  משפטי השראה, דמויות איקוניות, חיות
סדנת מנדלות על חלוקי נחל

סדנת מנדלות על חלוקי נחל

חלוקי נחל מהמדבר- הופכים לאבן חזון ייחודית מנדלה אישית בשיטת הנקודות אין צורך בידע מוקדם – רק מעוף….ודמיון…. מתאים לכל
סדנת פיסול בחוטי ברזל

סדנת פיסול בחוטי ברזל

חוטי ברזל וחוטי נחושת הופכים לפסל מעוצב, דמויות, חיות, צמחים ועוד, כיד הדמיון הטובה. עלות סדנא למשפחה (עד 5 נפשות)

סיורים וטיולים בסביבה

עדי מטמון - מדריך טיולים ומורה דרך

עדי מטמון חקלאי כחמש עשרה שנים במושב עין יהב, מגדל פלפלים אדומים וצהובים , תמרים ומלונים. לפני מספר שנים הקים את מטמון בערבה, מתחם צימרים בערבה של חמש בקתות עץ משפחתיות המאפשרות אירוח לזוגות עם או בלי ילדים, להתארח במושב ולחוות את היופי והשקט המאפיין את הערבה התיכונה. בנוסף עדי הוא מורה דרך מוסמך המתמחה בדרום הארץ וירדן ומעביר סיורים מודרכים במדבר. הוא משלב את עיסוקיו זה בזה דבר המעניק לאורחיו  ומטייליו חוויה מיוחדת של ידיעת הארץ ועבודת האדמה.

אנו מזמינים אתכם ליהנות ממגוון מסלולים באיזור,

הדרכת טיולים או קבלת ייעוץ למסלול,

סיורים מודרכים במדבר במשך שעה וחצי בבתי הצמיחה, תצפית מג’בל חופרה וביקור בבית אריזה,

ועוד…

מראה מדברי ההרי - ליד צימר מטמון בערבה

חפשו את המטמון

אנו מזמינים אתכם לשחק במשחק שלנו – ‘חפש את המטמון’.
תוכלו להוריד את כתב החידה המתאים לכם, להדפיס אותו ולמלא אותו בדרככם אלינו במהלך הדרך.

לבאים מכיוון ים המלח
לבאים מכיוון באר שבע
לבאים מכיוון צומת הערבה