משחקי המטמון - חוויה משפחתית מגבשת

פעילויות ומשחקים לכל המשפחה ומשחקי גיבוש קבוצתיים

משחקי המטמון - עץ

מגוון רחב של משחקי עץ מיוחדים, המתאימים לקבוצות ומשפחות עם ילדים, למספר רחב של אנשים בו זמנית ורב גילאים. המשחקים בעלי ערך משחקי נרחב, מפעילים את החושים ומהווים חוויה והנאה  וגיבוש למשתתפים. בין המשחקים:

רוגטקת דינוזאורים, פיצוץ בלונים, מרוץ סוסים, הרם את הבקבוק, העף את הצפרדע, תפוס ת’עכביש, כדור אויר, איקס עיגול ענק, תפוס את המקל,  ועוד.

המשחקים יפוזרו ברחבה, המשחק יהיה חופשי. מדריכים מטעמנו ילוו את המשתתפים בהכוונה בזמן הפעילות.

המשחקים יהיו פתוחים במועדים ספציפיים בסופי שבוע וחגים.

ניתן לתאם לקבוצות מועד לפתיחה. משך הפעילות 2-3 שעות.

חפש את המטמון

פעילות קבוצתית/משפחתית מגבשת ומאתגרת.
פעילות חווייתית שמפעילה את המשתתפים בצורה אקטיבית במסלול במושב. כולל שימוש במפות, כתב חידה, חידות מצוירות, חידות הגיון ומשימות.

זוהי פעילות המאפשרת למשתתפים להיחשף לאופי הייחודי של המושב משלב הקמתו, חיי הקהילה שבו, בטחון, וחקלאות. אופי הפעילות מותאם לכל גיל, בשילוב משחקים משימות וחידות. תינתן הנחיה בתחילת המשחק. בסיום הפעילות בהצלחה- מגיעים אל המטמון.

משך הפעילות כשעתיים.
פתוח בשישי שבת בין השעות 10.00-14.00

משחקי חשיבה לכל המשפחה

פעילות מאתגרת של משחקים, חשיבה, הנאה וצחוק.

אין טוב ממשחק בשביל להעלות חיוך ולקרב בין אנשים. המשחק מאפשר לנו להשתחרר ולבלות זמן איכות אחד עם השני. אז מוזמנים לפעילות התעמלות למוח.

משחקי גיבוש צוות במטמון בערבה

פעילות קבוצתית באמצעות משחקי עץ מאתגרים.

הפעילות בנויה כרצף הדרגתי של משימות אישיות, זוגיות וקבוצתיות, אשר במהלכה חברי הקבוצה מתנסים באתגרים אקטיביים מגוונים, בסיום הפעילות מבצעים ניתוח ועיבוד אשר מתייחס לאינטראקציה בין האנשים בפעילות המשחקית .

הקבוצה עוברת התנסויות חדשות המאפשרות שחרור, למידה, התפתחות והעלאת תחושת המסוגלות ובכך מיצוי טוב יותר של הפוטנציאל האישי והקבוצתי.

משך הפעילות- שעתיים, מלווה בשני מנחים.

מחירון משחקי המטמון

החופשה החלומית שלכם מתחילה כאן

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם